3 super nápady na darčeky pre novopečené mamičky

Keď sa chystáte na oslavy ku kamarátke sestre alebo sesternici, ktorá len prednedávnom porodila, máte o darček postarané. Viete, ako novopečenej mamičke urobíte najväčšiu radosť? Darujete jej niečo pre jej bábätko alebo ešte lepšie, niečo čo bude pre ňu a zároveň aj pre malého drobca. Napríklad také oblečenie.
Malé dievčatko v tričku s nápisom i love my mom sedí na stole.jpg

  1. V klubových farbách

Rovnaké tričko pre bábätko aj mamičku, to je nápad, ktorým nič nepokazíte a novopečenej mamičke nepochybne vyčaríte úsmev na tvári. Tričká s potlačou, ktoré budú rovnakej farby a s rovnakým motívom pritom nie je ťažké zohnať, respektíve si ich nechať vyrobiť na objednávku. Snažte sa vyberať kvalitné oblečenie, ktoré vydrží dostatočne dlho, pretože okrem praktickej stránky, má takýto darček aj podobu krásnej spomienky. Jedného dňa môžu túto súpravičku zdediť napríklad deti terajšieho dieťaťa.

  1. Vtipné oblečenie pre drobca

Rôzne štrikované dupačky, spodná bielizeň alebo čiapočky sú veľmi rozkošnou alternatívou ku klasickému oblečeniu. Počítajte však s tým, že zohnať takéto kúsky nemusí byť vždy jednoduché, budete sa musieť poobzerať v zahraničných e-shopoch alebo internetových predajniach s hand made výrobkami. Z tohto dôvodu začnite s výberom a hľadaním v dostatočnom predstihu. Bola by škoda, ak by ste mali super nápad a predstavu na takýto milý a vtipný darček zároveň, no kvôli času, by ste ho nestihli priniesť na oslavy.
Detské oblečenia a papučky poukladané na kôpke.jpg

  1. Pre malé princezné

Sukienky pripomínajúce malú baletku rozžiaria oči každej mamičky, ktorej sa narodila malá princezná. Aj v tomto prípade môžete zaloviť v špecializovaných predajniach a kúpiť hneď dve sukne, jednu pre mamičku a jednu pre bábätko. Len si tie dve krásky predstavte na spoločnej vychádzke po parku. Podobne ako v predošlom prípade, takéto kúsky nezoženiete na každom kroku, takže s hľadaním a výberom začnite dostatočne skoro pred dňom, kedy sa má konať daná akcia.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup