Ako funguje nápoj KetoSlim

KetoSlim je označenie pre proteínové kokteily určené na chudnutie od firmy Advacne nutraceutics.Dostanete ich v dvoch príchutiach, a to čokoláda a čučoriedka. Ich účinky sú založené na viacerých rastlinných výťažkoch a vysokom obsahu vlákniny. Ak sa neviete rozhodnúť, či chcete túto alternatívu vyskúšať, čítajte ďalej. V nasledujúcich riadkoch si povieme viac o tom, čo tieto výrobky robia s telom.

koktejl
 
Kokteil si zakúpite vo forme prášku, ktorý sa rozrába s vodou, mliekom, alebo inými  rastlinnými nápojmi. V prvom rade je určený pre tých, ktorí sa snažia zhodiť kilogramy. Výhodou je to, že aj keď z neho nepriberiete, vďaka vysokému obsahu vlákniny a proteínov, vás zasýti na dlhú dobu. Niektoré z jeho zložiek navyše znižujú chuť do jedla. Konzumovať ho však môžete aj ako zdravý doplnok výživy, pretože obsahuje množstvo minerálov a vitamínov.
 
Zloženie kokteilu
 

  1. Bielkoviny– ide o bioaktívny nedenaturovaný srvátkový proteín, lepšie povedané jeho silný koncentrát. Obsahuje vysoké množstvo esenciálnych aminokyselín, teda látok, ktoré si naše telo nedokáže vyrobiť samé. Nachádzajú sa napríklad v kukuricu, či sóji, avšak v srvátkovom proteíne nájdete niekoľkonásobne vyššie koncentrácie.
  2. Vláknina
  3. Extrakt z Garcinia cambogia– tento ker pochádza z Ázie. Táto rastlina výrazné vplýva na náš metabolizmus. Konkrétne na správne spaľovanie tukov v organizme. Vďaka tomu sa kilogramov zbavujete ľahšie a rýchlejšie. Okrem toho znižuje pocit hladu.
  4. Extrakt z afrického manga-toto ovocie je síce podobné klasickému mangu, nie je to však to isté. Pochádza zo strednej a západnej Afriky, kde je označované ako bush mango, či divé mango. Najcennejšou časťou ovocia je ich jadro, teda orech, ktorý je bohatý na proteíny, mastné kyseliny a minerály.

 
smoothie

480 gramové balenievám postačí na približne dvadsaťpäť porcií, pričom sa tento nápoj konzumuje maximálne dvakrát denne. Odradiť by vás mohla vyššia cena, pretože tento balíček stojí okolo dvadsiatich eur.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup