Bojovníčky v ringu, rebelky v súkromí

Vzájomné údery, krv, v súkromí kávička, nákupy, psíkovia,… asi takto nejako vyzerá v skratke život profesionálnych boxeriek ženského pohlavia. Mená bojovníčok z ringu ako Fabiana Bytyqi alebo Lucia Sedláčková sú z boxerského kruhu jedny z najznámejších, vieme o nich predovšetkým vďaka ich profesionálnemym výkonom. A inak, mimo ringu, no ako som spomenul, údajne normálne symaptické baby obľubujúce nákupy a posedenie pri káve. Nič extra, o čom by sa dalo písať. Aj z prostredia ženského boxu sa však takisto nájdu športovkyne, ktoré sú v súkromí riadne rebelky. Práve o nich sa v dočítate i v tomto článku, nakoľko ich život mimo ringu kyprí pikoškami, problémami i absurdnosťami. A ešte jedna dôležitá informácia, v ringu sú takmer neporaziteľné.

argument

•         Lauren Eagle
Je často zrovnávaná s Paris Hilton. Výzorom, imidžom, ale aj správaním v súkromí a v podstate i šťastlivým, významnejším pôvodom. Táto, na prvý pohľad sexi panička aka Paris Hilton, má však i pohotové reflexy, tvrdý úder a vyzerá to tak, že k športu ako takému má skrátka skutočný talent. Narodila sa do rodiny holdujúcej vodnému lyžovaniu, ktorému sa pochopiteľne začala venovať i ona. Vyhrala niekoľko juniorským šampionátov a i menej šťastný bronz. To je už trochu vedľajšie, pretože v roku 2011 jej učaroval klasický box. A i v tomto odvetví opäť ukazuje nadanie a talent. Knockoutovala už minimálne 7 súperok. Počas kariéry v boxerskom ringu si otvorila i vlastné fit centrum a stíha sa venovať aj modelingu. Kto by ale predpokladal, že toto blonďavé stvorenie má i súdny príkaz, respektíve zákaz priblížiť sa k svojej sestre i mame? Dostala ho na základe ich násilného napadnutia, kedy údajne bránila svojho psíka.

pejsek

•         Rin Nakai
Boxerka z ostrova Šikoku má skutočne famóznu bilanciu víťazstiev, v ringu je nebezpečným protivníkom. Aké ale fanúšika čaká prekvapenie, ak ju zbadá účinkovať i v iných videách, ktoré s boxom nemajú vôbec nič spoločné? Sú to ľahko erotické a trochu bizarné videá, v ktorých krája mäso, či vrtí zadkom v kostýme zajačika, alebo nechá loziť chrobákov po svojom tele zabalenom iba v priesvitnom prestieradle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup