Lepšia erekcia? Vyskúšajte zeleninu.

Hľadanie ideálnej zeleniny, ktorá by mohla pekne rozprúdiť Váš sexuálny život, nemusí byť vôbec náročné. Skôr by ste sa mali zamerať na všetko, čo bežne doma konzumujte, len by to možno mohlo byť vo väčšom množstve. Pre lepší prehľad tu máte zeleninu, ktorá rozhodne pomáha penisu k erekcii forcex.sk. Čo však od nej v skutočnosti očakávať, je veľmi individuálne. Väčšinou sa prejaví veľmi pozitívne a účinky môžete badať už po niekoľkých dňoch od pravidelnej konzumácie.
Konzumácia zeleniny prispieva k zlepšeniu zdravia
Aj naši predkovia museli zápasiť s podobnými problémami a tiež si museli poradiť. Zelenina má svoje blahodárne účinky, a to nielen na potenciu a erekciu. Obsahuje rôzne vitamíny, látky a iné prvky, ktoré prospievajú nášmu organizmu a ktoré sú veľmi potrebné. Ak ich telo nemá, potom sa správa inak, horšie. To môžeme povedať, že platí aj v tomto prípade.
Špenát pôsobí skutočne veľmi mužne a dodáva silu a energiu. Obsahuje prevažne horčík, ktorý má veľmi blahodarné účinky, dilatuje krvné cievy a pôsobí veľmi pozitívne najmä na kardiovaskulárny systém. Mnohí muži nemajú príliš radi listovú zeleninu, pretože to „nie je mäso“. Rozhodne tu však nájdete viac pozitívnych látok na Vašu erekciu, ako v takom mäse. Kyslinu listovú nájdete aj v brokolici, kapuste či keli. Všetko sú to zeleniny, ktoré majú zelené listy. 

erekcia 2

Cesnak je už odpradávna považovaný za zeleninu, ktorá vie s Vašim sexuálnym životom poriadne zatočiť. Cesnak by ste však nemali jesť príliš tepelne opracovaný, ale skôr čerstvý. Je to najmä z toho dôvodu, že tepelným opracovaním sa vytrácajú všetky jeho vitamíny a látky, ktoré spôsobujú silnejšiu erekciu a vďaka ktorej je Váš penis väčší a hrubší ihneď po sexuálnom vzrušení. 
Paradajku si mnohí doprajú v „surovom“ stave na raňajky, keď si ju poriadne osolia. Soľou väčšinou „zabíjate“ všetky prospešné látky, pričom sa hovorí aj o prekrojení, ktoré taktiež znamená úbytok zdravých látok kvôli prítomnosti kovu, akým je nôž. Skúste si však spraviť paradajkovú šťavu, pričom stačí vhodiť paradajky do mixéru a môžete ich aj ochutiť. Nemusí to byť len soľ, ale môžete pridať koreniny alebo bazalku či iné rastliny, ktoré majú výraznú arómu a tak dokonale spoja chute.
Zeler patrí medzi zeleninu, ktorá sa vyskytuje v našich kuchyniach len veľmi sporadicky. Obsahuje dôležité látky ako je adrenostenón či androstenol, ale aj feromóny, ktoré sa v konečnom dôsledku prejavia aj na Vašom sexuálnom živote. 
Medzi zeleninu, v ponímaní papriky, ako takej, môžeme zaradiť aj chilli, konkrétne chilli papričky. Tie sú bohaté na látky, ktoré spúšťajú v našom tele vytváranie endorfínov, ktoré sú často označované ako hormóny šťastia. Dávajte si však skutočne ostré chilli papričky, pretože len nimi môžete dosiahnuť vytúžený efekt.

slabá-erekcia

Zelenina ako petržlen či jej podobné, obsahujú éterické oleje, ktoré nemajú pozitívny účinok len na náš organizmus, ale aj na sexuálnu vášeň a chuť na sex. Erekcia je o to lepšia, ak si doprajete skutočne dostatok petržlenu. Nemusíte ho však jesť len čerstvo natrhaný, i keď vtedy obsahuje najviac dôležitých látok, ale aj „schovaný“ v jedle.
Medzi zeleninu, ktorá prospieva erekcii a je vhodná aspoň za vyskúšanie a otestovanie, zaraďujeme aj fazuľu. Jej účinky sú známe najmä po sexe, kedy pôsobí regeneračne a svaly sú oveľa pokojnejšie. Tým pádom si môžete kolo rýchlejšie zopakovať a nemusíte dlho vyčkávať. Fazuľa bráni aj strate svalovej hmoty, ktorá je pri milovaní veľmi dôležitá. 
Zelenina dokáže Vašu erekciu dostať do normálu, pričom môže pôsobiť veľmi pozitívne na milovanie a všetky radostné chvíle v posteli s Vašou partnerkou. Je však dôležité, aby ste si vybrali vhodnú zeleninu pre Vás a jej účinky ste si vyskúšali v praxi. Netreba však zabúdať, že najlepší liek na erekciu je dokonalá predohra a partnerka, ktorá Vás vzruší a bude neustále vzrušovať.