Poznáte svoju polovičku?

Milé žienky, po čom skutočne túžite? Viete, lebo niekedy sa všetkým navôkol zdá, že to jednoducho neviete. Že nemáte ani len tušenia, čo by ste vlastne chceli. A viete, že chlapov to skutočne dosť deprimuje? Niet sa čomu čudovať, pretože často majú len slabé tušenie o tom, čo urobili zle. Je vám však jasné, že občas si myslia, že to ani vy samy neviete. A teraz ruku na srdce, nie je to občas aj pravda? Veď sa vám určite veľa ráz stane, že nemáte ani potuchy, čo budete ďalej robiť. Tak prečo chudákom chlapom trochu nepomôžete?

salon

Napríklad by ste chlapom mohli poradiť s vhodným výberom darčeka pre vás. Je jasné, že by ste chceli, aby na to chlapi prišli sami. Aby jednoducho vedeli, čo chcete. Ale ako to majú vedieť, keď to ani vy samy neviete? Uznajte, že je to skutočne ťažké a veľmi problematické. A práve z toho dôvodu by ste to mali tým svojim chlapom povedať na rovinu a netrápiť ich. Musíte im predsa otvoriť oči. Veď oni nevedia, čo by si kúpili sami a nieto ešte, čo by mali kúpiť práve vám. Ale nebojte sa. Oni sa neurazia, keď im to poviete na rovinu.

sada na nehty

Ak si napríklad rada robíte manikúru, môžete hneď na plné ústa povedať, že by vás potešila sada na gelové nechty. Prečo okolo toho robiť nejaké zbytočné okruhy a hlúposti, keď to môžete povedať hneď bez toho, aby ste sa trápili alebo aby ste trápili svojho partnera. Alebo chcete dostať zase nejaký sveter, http://www.orsay.com/sk-sk/odev/pulovre/pletene-svetre.html ktorý sa vám nebude páčiť a ktorý vám vôbec nebude dobrý? Uznajte sama, že určite nie, no nemáme pravdu? Preto sa na to okamžite vykašlite a vyznačte vášmu manželovi či priateľovi veci v katalógoch alebo mu pošlite linky na internetových stránkach. Budete spokojná aj vy a dokonca aj on, to si môžete byť istá. Už vás viac nebude otravovať hnusný pocit, že sa budete musieť tváriť nadšene, aj keď nie ste. Teraz bude radosť skutočná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup