Spálňa ako pre vás

Cítite sa dobre vo svojej spálni? Mnohí ľudia spálňu podceňujú, no je pravda, že ak sa necítite dobre v tejto miestnosti, necítite sa dobre v celom byte. Musíte však myslieť na to, že celý ten byt musíte nejakým spôsobom zariadiť. Je jasné, že zariadiť celý byt útulne je celkom jednoduché. No ako to vymyslieť tak, aby ste sa cítili dobre vo svojej spálni? Je predsa len kľúčová vo vašom partnerskom vzťahu. Takže je dôležité, aby ste ju mali zariadenú tak, aby v nej všetko fungovalo presne tak, ako chcete vy. Chcete vedieť, ako to zariadiť?

děvče
 
Základom je v prvom rade farba. Aj keď sa vám to nezdá, farba na stenách je niečo, čo dotvára celú atmosféru.
 
Vo všeobecnosti sa farba do spálne volí väčšinou neutrálna alebo teda upokojujúca. Určite sa vykašlite na modernosť, keď viete, že sa vám pri tom nebude dobre spať. Radšej stavte na typickú fialovú alebo jemnú hnedú či béžovú. Verte tomu, že keď do svojej spálne zvolíte farbu s takýmto odtieňom, bude sa vám spať oveľa lepšie ako pri modernej, ale agresívnej červenej, ktorá vás bude iba vyrušovať. Pri nej sa dokonca nebudete vedieť ani sústrediť.

obývák
 
Obklopte sa vecami, ktoré vás upokojujú. Alebo jednoducho niečím, čo vás robí šťastnými.
 
Ľudia len ťažko vedia povedať, čo ich vlastne robí šťastnými. No niekedy úplne stačí, keď si do svojej spálne umiestnite nejaký kvet, ktorý pestujete a robí vám radosť. V poslednej dobe je naozaj moderná orchidea v rôznych farbách. Ale vy sa nemusíte orientovať len na kvetiny. Teraz si môžete do spálne umiestniť aj rôzny obrazy alebo fotografie, ktoré pre vás niečo znamenajú. Fotky predsa znamenajú nostalgiu a je jasné, že niektoré fotky vám robia väčšiu radosť ako iné. Alebo si napríklad umiestnite do izby koberec či záclony. Aj to spôsobí, že bude vaša spálňa oveľa útulnejšia. A to je niečo, čo chcete, no nie?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup