Sprchový kút, pretože nie vždy máme čas a náladu plniť vaňu


Pod predstavou kúpeľne a jej priestoru si vybavíme predovšetkým dve veci- vaňu a umývadlo. No aj napriek tomu zvykneme viacerí hovoriť, že dám si krátku sprchu. Tak kde je potom sprchový kút?
luxusní koupelna
Tento priestor je prakticky nováčikom a ide o trend, no je pravdepodobné, že už behom pár rokov sa stane dominantným prvkom v každej modernej domácnosti. Dnes sa o svoju popularitu ešte delí s bežnou vaňou a áno, vaňa je skrátka základným prvkom, ktorý by nemal chýbať. To však nemení nič na tom, že si nemôžeme dopriať aj rýchle, no pritom komfortné osvieženie v podobe sprchového kúta a o jeho komfortnej a veľmi estetickej stránke vravíme najmä vtedy, pokiaľ zmienime Sklenene sprchove kuty, čiže sprchový kút oddelený estetickými sklenenými priečkami.
·         Takéto prevedenie zaručí dostatočné súkromie a viditeľne oddelený priestor, ktorý je však aj napriek tomu praktickou súčasťou kúpeľne. Materiál zo skla sa navyše postará o krásny vizuálny efekt s dávkou luxusu.
voda ze sprchy

Sprchový kút je v mnohých ohľadoch praktickejší (oproti vani). Veď kto by to nepoznal. Niekedy si skrátka len potrebujeme dať rýchlu sprchu, osviežiť sa, vykonať hygienu, no a prakticky nie je nič ľahšie, ako sa postaviť pod sprchu, respektíve nie vždy sa nám chce pripravovať sa na pomerný zdĺhavý kúpeľ vo vani. Rýchlejšiu a praktickejšiu stránku sprchového kúta oceníte predovšetkým ráno, ak sa ponáhľate, ale vlastne aj hocikedy, ak potrebujete rýchle osvieženie a to hlavne počas letných dní, kedy bude tento kút pravdepodobne vašou najobľúbenejšou súčasťou domácnosti.
To však neznamená, že starú dobrú vaňu musíme ignorovať. Nie! V prípade väčšieho priestoru získame vaňu a sprchový kút v jednej miestnosti, pričom priestor vzájomne a efektívnym spôsobom oddelia už spomenuté priečky z elegantného skla. No som si istý, že častejšie využívaným spoločníkom sa stane práve praktický sprchový kút.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup