Blog ako štýl života

Určite už väčšina z nás zaregistrovala množstvo blogerov, ktorý sa predbiehajú o to kto bude mať viac fanúšikov. Ani ja nie som výnimkou a taktiež som si to začala čím ďalej tým viac všímať. Existujú aj rôzne témy blogov ale medzi tie najčastejšie patrí samozrejme móda. No a práve cieľová skupina žien, ktoré tento spôsob prezentujú.
Najväčšou výhodou je, že to pre nich už nepredstavuje prácu ale skôr zábavu. Môžu sa fotiť kdekoľvek a kedykoľvek a samozrejme aj písať články. Ak je navyše móda ich záľubou nemusia sa ani veľmi snažiť. Jednoducho sa oblečú a odfotografujú. Nie je to nič zložité a môžu písať prakticky o čomkoľvek. Niektoré blogerky volia štýl písania ako do denníka. To znamená, že všetko čo sa im v živote udeje hneď napíšu. Takto nad článkami nemusia ani len uvažovať.

počítač

Veľa z týchto blogov sa odohráva aj na Youtube kanály. Tu sa prevažne natáčajú zábavné videá alebo videá o líčení. Jednotlivé dievčatá sa predbiehajú v tom, ktorá natočí lepšie video o líčení. Nájdete ich preto určite mnoho. Tieto slečny, však neriešia iba samotný make-up ale rozoberajú bežné záležitosti a problémy, ktoré žena rieši každodenne. Práve preto si získali takúto obľubu.

wordpress

Existujú ale aj nejaké nevýhody? Samozrejme áno. Najväčšou nevýhodou je samozrejme súkromie. Ľudia tak získavajú informácie o našej polohe, práci, voľnom čase ale aj o našich každodenných problémoch. Čo ak si to takto pozrie tisíc ľudí? Táto hrozba je samozrejme najväčšia a myslím si, že aj dosť opodstatnená.

notebook

Spomenula som teda iba základnú podstatu blogov. Táto téma je však oveľa širšia a existuje veľmi veľa blogov na rôzne témy. Ak vás to však baví a chcete začať určite si najprv zvážte všetky riziká, ktoré plynú z tejto činnosti. Ako každá vec aj tvorba blogu má svoje výhody a nevýhody. Je už len na vás aký názor si o tom vytvoríte.