Fotoobraz na stenu

V súčasnosti, keď sa neustále čoraz viac rozvíjajú nové technológie a technologické postupy, existuje množstvo kreatívnych spôsobov, ako sa dajú využiť fotografie. Okrem tradičného vyvolávania a tlače si vďaka novým technológiám viete dať taktiež fotkami potlačiť rôzne predmety od vankúšov, tričká, kľúčenky, hrnčeky a mnoho iných produktov. Takýmto spôsobom môžete mať uchovanú peknú spomienku na vaše zážitky alebo na milovanú osobu. Rovnako viete niekomu takto darovať zaujímavý a osobný darček, ktorým ho určite potešíte. Veľmi populárne sú v poslednej dobe hlavne obrazy na stenu z vlastných fotografií, ktoré predstavujú taktiež ideálny dar pre niekoho blízkeho.

foto tlačiareň

Takéto fotoobrazy na stenu sa dajú vytlačiť vo viacerých veľkostiach od tých niekoľko metrových až po menšie pár centimetrové. Nejde však iba o klasické veľké fotky vytlačené na bežný fotopapier, ale o kvalitné obrazy, vytlačené na prvotriedne plátno, ktoré je odolné voči vode a oteru. Na takúto tlač sa využívajú špeciálne tlačiarne a pigmentové farebné tonery, ktoré majú naozaj výraznú farebnosť a dobré rozlíšenie. Nemusíte sa obávať ani toho, že tieto farby sú škodlivé voči zdraviu, toxické alebo nepriaznivé k prírode a životnému prostrediu. Ide o naozaj šetrné farebné pigmenty, ktoré sa svojou kvalitou rovnajú kvalite maľovaných obrazov.

vytlačená fotografia

Tlač fotoobrazov je teda ideálna voľba, ak chcete obdarovať rodinu, priateľov alebo si len doma vystaviť niečo pekné, čo sa vám podarilo zachytiť na fotoaparát či mobilný telefón. Nechať si vyrobiť takýto obraz viete vyhľadaním podobných služieb vo vašom vyhľadávači. Väčšina týchto služieb funguje na tom princípe, že na ich webovej stránke nahráte konkrétnu fotografiu a vyberiete si rozmery aké chcete, aby obraz mal. Vrátane rozmerov si môžete vyberať aj spomedzi toho, či chcete farebnú alebo čiernobielu tlač a matný, prípadne lesklý povrch plátna. Cena takto vytlačeného fotoobrazu sa následne odvíja práve od zadaných parametrov a kvality tlače, akú si zvolíte.