Moderná nadčasová kúpeľňa

Kúpeľňa je miesto, kde by malo byť vždy čisto. Preto by ste mali siahať pri zariaďovaní, dekorovaní a obkladaní kúpeľne po takých materiáloch, ktoré sa ľahko, jednoducho a rýchlo udržiavajú. Určite sa nechcete stať otrokom vašej čistoty v kúpeľni. Bolo by to na úkor vášho voľného času a po tom určite nikto z nás netúži. Netreba siahať len po nádherných veciach, ale treba rozmýšľať globálne – áno, páči sa mi to a zároveň sa to bude výborne udržiavať a nebude mi to robiť zbytočné vrásky na tvári. Tie predsa nepotrebujete.

Kúpeľňu nezariaďujete pre návštevy, ale hlavne pre seba a vašu rodinu.

Nie je dôležité, či je kúpeľňa moderná. Nechcete ju predsa každých pár rokov meniť. Treba ju spraviť nadčasovú.

rain-drops-1144448_1920

A práve takýmto materiálom je sklo. Okrem toho, že je perfektne recyklovateľné je aj nadčasové. Z tohto hľadiska je to pomerne zanedbateľné, ale je aj zdravotne nezávadné. Sklenená zástena https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-sprchove-kuty/sprchove-zasteny/ je perfektným variantom k murovanému sprchovému kútu. Hlavne, ak máte kúpeľňu dosť tmavú, tak vám murovaný sprchový kút narobí veľkú zlobu. V sprche by ste sa mali vidieť poriadne umyť a sklo vám prepustí dostatočné množstvo svetla, ktoré potrebujete. O zložitej údržbe nemôže byť ani reči. Sklo je potiahnuté špeciálnou látkou, ktorá kvapky vody necháva stekať a neudržiava ich na svojom povrchu. Po sprchovaní si môžete pomôcť stierkou, ale vôbec to nie je nutné, pretože kvapky pekne stečú po sklenenom povrchu a vy budete mať v kúpeľni nádherné sklo bez čmúh, kvapiek, vodného kameňa a podobne.

bathroom-2132342_1920

Toto riešenie je zároveň aj moderné, pretože sa využíva pri takzvaných walkin sprchových kútoch, ktoré sú v dnešnej dobe najviac využívané pre svoju jednoduchosť. Zároveň je to však riešenie nadčasové, pretože samotné sklo sa bude využívať vždy a jednoduché, efektné riešenia tu s nami bývajú vždy, čo najdlhšie.