Nešťastie v láske, šťastie v peniazoch

Dnes už nenájdete internetovú stránku kde by nebol článok o tom ako zarobiť peniaze alebo čo robia úspešný ľudia a čo robia naopak čo nerobia neúspešný. Ale je to naozaj tak? Zamysleli ste sa niekedy nad tým koľko toho musia úspešný ľudia obetovať aby si mohli dopriať to po čom túžia. Ste ochotný prijať fakt že možno prídete o rodinu, o kamarátov, možno stratíte životnú lásku pretože namiesto toho aby ste boli s ňou, strávite mladosť v práci. A teraz je jedno či to bude za počítačom alebo sa rozhodnete vybudovať sieť reštaurácií. A tak spočiatku budete prvý prichádzať a posledný odchádzať. A tak sa vás znova pýtame ste na to pripravený?

obchod
 
Pretože úspešný človek
Úspešný človek vie že práca sa sama nespraví a to čo nie je vidieť je často krát oveľa viac dôležité ako to čo je vidieť.
 
Neúspešný človek
Neúspešný človek verí že čo nie je vidieť to sa neráta. Často krát namiesto toho aby po sebe upratal, odsunie neporiadok na susedný stôl. A tak pristupuje aj ostatným aspektom v živote.
 
Pomáha kolegom
Vie že nikto nie je dokonalý a jediný spôsob ako sa stať lepším ako je jeho okolie je obklopiť sa ľudmi ktorý tiež na sebe pracujú. Neznevažuje ich prácu ako aj ich samotných pred okolím.
 
Karierista
Karierista sa nestará o ľudí naokolo. Jednoducho ich využije pre svoj osobný prospech. Ten často krát je len krátkodobý. Prípadne jeho trvanie je do času kým sa na scéne neobjaví niekto schopnejší. A práve preto má potrebu zhadzovať všetkých naokolo seba.
 
Nepozerá na cenu
Lepšie povedané nepozerá akú to má cenu pretože ak už sa pre niečo rozhodne, vie že to bude niečo stáť. A preto nemá zmysel hľadať výhovorky prečo dnes nie. Je zmierený s tým že môže prísť o celú sumu ktorú investoval. Pretože vie koľko si môže dovoliť stratiť. A tak pristupuje k všetkému vo svojom živote.

dolary
 
Pozerá iba na peniaze
Pozerá iba na peniaze, väčšinou očakáva „Rýchle prachy“. Prečítal si zopár článkov o investovaní a verí v 40% zisky pretože on predsa nebude strácať čas. On skrátka nevidí to čo musí obetovať, on má predsa právo na zisk, právo na väčší zisk, právo na ešte väčší zisk. On má skrátka právo na všetko ale lehttps://pixabay.com/photos/dollar-currency-money-us-dollar-499481/n nie neisť zodpovednosť.