Preprava jednoducho a rýchlo

Pri preprave rôznych tovarov či produktov, ale rovnako tak aj pri zbere úrody, ako sú napríklad ovocie a zelenina určite oceníte akúkoľvek pomoc, ktorá Vám uľahčí Vašu prácu. Mi Vám ponúkame skladacie bedničky vhodné pre styk s potravinami, a spĺňajúce aj tie najvyššie požiadavky na hygienické kritériá pre styk s potravinami. S našimi prepravkami si prácu nie len uľahčíte, ale získate omnoho viac skladového priestoru, z dôvodu možnosti zloženia týchto prepraviek, po ich vyprázdnení ale takisto aj možnosti stohovania týchto prepraviek.

žlté prepravky

Plastové prepravky od spoločnosti Schoeller Allibert sú navrhnuté tak, aby spĺňali aj tie najvyššie požiadavky na hygienu ale aj priemyselné štandardy. Tieto prepravky je možné využívať vo viacerých odvetviach. Sú vyrobené z recyklovateľných materiálov, sú vysoko odolné voči UV žiareniu, a taktiež odolávajú nízkym teplotám, preto je možné ich uskladňovať aj priamo na dvornom mieste. Pri samotnej logistike oceníte jednoduchú manipuláciu s nimi a jednoduchú možnosť ich uloženia podľa vlastných potrieb. V našej ponuke plastových prepraviek nájdete množstvo týchto prepraviek v rôznych prevedeniach ale aj v rôznych veľkostiach a funkciách, teda v smere použitia, či už na potravinárske účely alebo skôr na ne-potravinárske účely.

ružová voda

Napríklad plastová prepravka typu 1810100 – Prelog CMB 400x300x240 je perfektnou voľbou plastových obalov pre ne-potravinárske účely. Tieto prepravky sú pevné a stabilné a sú vhodné pre priemyselné dopravníky. Výhoda stohovania umožňuje tieto prepravky stohovať až do výšky 230 mm, čo výrazne zníži zaberanie priestorov. Majú funkciu skladania a to pomerne veľmi jednoduchého princípu, čo Vám ušetrí nie len priestor ale aj čas. Taktiež sú veľmi vhodné v prípade potreby ochrany tovaru ako sú napríklad drahé látky, parfumy, či iný obdobný tovar. Vyberte si z našej bohatej ponuky, poprípade nás kontaktujte a mi sa s Vami radi dohodneme na výrobe plastových obalov podľa Vašich potrieb.