Schlaďte sa aj Vy v týchto teplotách

V týchto dňoch kedy teploty dosahujú svoje maximum to určite všetci poznáme. Po dlhom náročnom dni sa vrátime domov do rozhorúčeného domu či bytu, to nezlepší náladu asi nikomu. Rovnako nepríjemne vie byť aj v teplej kancelárií či na Vašom pracovisku. Každopádne vysoké teploty vedia poriadne znepríjemniť deň každému z nás. A preto ak aj vy máte dosť bolesti hlavy z tepla, nepríjemného pocitu a neustálej únavy spôsobenej vysokými teplotami neváhajte už ani chvíľu a obráťte sa na nás! U nás nájdete kvalitné služby a všetko čo potrebujete pre Váš domov. S našimi najmodernejšími technológiami zabezpečujeme čo najkvalitnejšiu montáž klimatizácií aby boli naši zákazníci čo najviac spokojní. Vďaka kvalitnej montáži, ktorú prevedú naši zamestnanci s dlho ročnými skúsenosťami prispievame k bezproblémovému chodu klimatizácií a výrazne predlžujeme jej životnosť. Jedným z našich cieľov je aby ste Vašu klimatizáciu mohli používať dlhé roky bez akýchkoľvek problémov a trápení.

klimatizácie

Klimatizácia Bratislava je z finančného hľadiska pre Vás tým najlepším riešením z toho dôvodu, že ak by ste si vybrali dve firmy pre kúpu a montáž klimatizácie vyjde Vás to finančne oveľa viac. Aj pre to je naša firma master klima pre Vás tým správnym riešením. Avšak ak si vyberiete klimatizáciu niekde inde tak montujeme aj klimatizácie, ktoré nie sú zakúpené u nás. Pred každou montážou sme samozrejme so zákazníkom v kontakte a predchádza tomu aj osobné stretnutie so zákazníkmi. Ak Vám to však nevyhovuje je možná aj telefonická či mailová komunikácia. Montáž klimatizácie s rozvodmi do troch metrov chladu trvá približne 3 až 5 hodín. Avšak v prípade neočakávaných komplikácií sa tento čas môže predĺžiť. Aj v prípade kvalitných produktov je však občas potrebný zásah servisných odborníkov. Servis poskytujú naši vyškolení a skúsení technici, ktorý majú dlhoročné skúsenosti s touto prácou.

montovanie klimatizácií

Medzi naše ďalšie služby patrí aj čistenie klimatizácií, ktoré je nevyhnutné pre ich bezproblémové fungovanie a dlhú životnosť. Toto čistenie zahŕňa dôkladné vyčistenie a dezinfekciu vonkajšej aj vnútornej jednotky penovým sprejom a špeciálnym roztokom na dezinfekciu, ktorá 100% odstraňuje všetky baktérie a plesne. Kompletný cenník čistenia klimatizácií nájdete na našej stránke.