Svetlo je to, čo vás poteší

Jasné, že občas by ste mali vidieť a cítiť veci v úplne inom svetle, v akom ste ich videli doteraz. Ale to ešte nemusí nič znamenať, no nie? Občas proste stačí, aby ste sa rozhodli, aby ste vedeli urobiť všetko tak, ako to chcete vidieť a cítiť vy sami a nech sa deje čokoľvek, na svetlo sa proste zamerať a pochopiť, čo naozaj vo vašom živote znamená. Niekedy to proste inak nejde a niekedy musíte urobiť všetko také, ako to chcete vidieť a cítiť vy sami, no nezabúdajte na to, že všetko má svoj zmysel a význam, len sa naň musíte pozrieť vy sami, aby sa to mohlo aj niekam posunúť.

proud

Nikdy sa nepozerajte na to, čo bolo pre vás predtým nepodstatné, keď veľmi dobre viete, že teraz to môže byť všetko úplne inak. A nakoniec ste to vy sami, kto musí byť sám so sebou spokojný, pretože aj keď sa vám to nezdá, všetko bude vždy hlavne podľa vás. A pokiaľ ste si niekedy mysleli, že by ste mali robiť niečo iné, tak ste sa mýlili. Svetlo je v mnohých ohľadoch nenormálne podceňované a práve preto by ste mu vy mali dať ten rozmer, ktorý si zaslúži.

energie

Kedykoľvek sa viete pozrieť na to, čo je pre vás naozaj super, mali by ste veriť hlavne tomu, čo vidíte a všetko ostatné padne do úzadia. A aj keď je to pre vás to najlepšie, nakoniec to bude všetko aj tak iba tak, ako sa rozhodnete vy sami. A keďže najlepšie riešenie je pre vás väčšinou to najjednoduchšie, tak je jasné, čo by ste mali urobiť v tejto chvíli. A keď je pre vás niečo dôležité, je jasné, že všetko môžete odsunúť nabok. Vtedy pochopíte, že sú to led žiarovky e14. Asi by ste sa mali jednoducho pozerať na to, čo sa vám páči a vďaka čomu vyzerá všetko lepšie, než kedykoľvek predtým. Je to však len na vás, no nie? Tento raz sa však proste pozrite na to, čo vidíte. Možno je to aj svetlo, no nie? A keď to tak je, všetko ostatné dostane iný zmysel.