Ako funguje nápoj KetoSlim


KetoSlim je označenie pre proteínové kokteily určené na chudnutie od firmy Advacne nutraceutics.Dostanete ich v dvoch príchutiach, a to čokoláda a čučoriedka. Ich účinky sú založené na viacerých rastlinných výťažkoch a vysokom obsahu vlákniny. Ak sa neviete rozhodnúť, či chcete túto alternatívu vyskúšať, čítajte ďalej. V nasledujúcich riadkoch si povieme viac o tom, čo tieto výrobky robia s telom.

koktejl
 
Kokteil si zakúpite vo forme prášku, ktorý sa rozrába s vodou, mliekom, alebo inými  rastlinnými nápojmi. V prvom rade je určený pre tých, ktorí sa snažia zhodiť kilogramy. Výhodou je to, že aj keď z neho nepriberiete, vďaka vysokému obsahu vlákniny a proteínov, vás zasýti na dlhú dobu. Niektoré z jeho zložiek navyše znižujú chuť do jedla. Konzumovať ho však môžete aj ako zdravý doplnok výživy, pretože obsahuje množstvo minerálov a vitamínov.
 
Zloženie kokteilu
 

  1. Bielkoviny– ide o bioaktívny nedenaturovaný srvátkový proteín, lepšie povedané jeho silný koncentrát. Obsahuje vysoké množstvo esenciálnych aminokyselín, teda látok, ktoré si naše telo nedokáže vyrobiť samé. Nachádzajú sa napríklad v kukuricu, či sóji, avšak v srvátkovom proteíne nájdete niekoľkonásobne vyššie koncentrácie.
  2. Vláknina
  3. Extrakt z Garcinia cambogia– tento ker pochádza z Ázie. Táto rastlina výrazné vplýva na náš metabolizmus. Konkrétne na správne spaľovanie tukov v organizme. Vďaka tomu sa kilogramov zbavujete ľahšie a rýchlejšie. Okrem toho znižuje pocit hladu.
  4. Extrakt z afrického manga-toto ovocie je síce podobné klasickému mangu, nie je to však to isté. Pochádza zo strednej a západnej Afriky, kde je označované ako bush mango, či divé mango. Najcennejšou časťou ovocia je ich jadro, teda orech, ktorý je bohatý na proteíny, mastné kyseliny a minerály.

 
smoothie

480 gramové balenievám postačí na približne dvadsaťpäť porcií, pričom sa tento nápoj konzumuje maximálne dvakrát denne. Odradiť by vás mohla vyššia cena, pretože tento balíček stojí okolo dvadsiatich eur.