Cestujte s partnerom!

Posilní sa váš vzťah. To je jedna z vecí, prečo by ste určite mali cestovať vo dvojici. Či už patríte medzi zanietených romantikov alebo patríte k dobrodružným typom, ktorí si nenechajú ujsť žiadnu príležitosť zažiť poriadny adrenalín. Vo dvojici vám to nielen že pôjde ľahšie, ale zažijete spolu dobré i zlé stránky. Na čo je to vôbec dobré? Môže sa ukázať, či ste zo svojim partnerom naozaj kompatibilní, pretože ho uvidíte i v nie veľmi bežných situáciách. Dokonca i vyhrotené situácie môžu poukázať a odhaliť to, ako váš partner alebo partnerka reagujú. Čo je však na tom celom krásne, o všetko sa budete deliť dvaja a v budúcnosti na to môžete spolu spomínať. Nie je nič krajšie, ako si prezrieť fotky a vedieť, že ste boli na vašom obľúbenom mieste spolu s vašou láskou.

focení.jpg

Hľadajte spolu kompromisy. Je nám jasné, že váš partner nemusí a rozhodne nebude rovnaký ako vy. Možno túži po výlete niekde v lone prírody, zatiaľ čo vy túžite po pláži a mori. Tu musí nastúpiť kompromis. Môžete ísť napríklad jedno leto k moru a druhé zase poobzerať krásy slovenskej prírody. Dôležité však je, aby ste sa snažili vidieť aj to krásne a čarovné, po čom vášmu partnerovi piští srdce. Nie je totiž nič horšie, ak pôjdete s nechuťou a celý čas budete podráždení. Urobte si krásny výlet, pripravte si menšiu romantiku, otvorte si pohárik vína a nechajte sa unášať nádherou a vôňou vašej lásky. Uvidíte, budete sa cítiť fajn!

dobrodružství.jpg

Plánujte spolu. Už keď ste na danom mieste, naplánujte si, čo pôjdete poobzerať. Je to dôležité i pre budúcnosť. Spontánnosť je síce krásna, ale ak v polovici cesty zistíte, že váš priateľ chcel odbočiť doľava za účelom obzrieť si vodopády, a vy ste, naopak, chceli ísť doprava za účelom preskúmať jaskyne, je viac než pravdepodobné, že dôjde k výmene názorov. Snáď nechcete, aby došlo k hádke! Skúste ráno s úsmevom pohladiť svoju lásku a opýtať sa jej na plány, vypočujte ju, prípadne navrhnite svoje stanovisko a v pokoji sa dohodnite. Prípadne tak urobte deň predtým. Napokon, nejaký z dní si môžete vyhradiť na spontánnosť, len tak ležať v posteli, či sa túlať mestom. Dôležité je, že budete spolu.