Chcete liečiť svoje poruchy erekcie stále len tabletkami?

Nie je ojedinelé, že sa muži a to dokonca rôzneho veku ocitnú v období, počas ktorého majú problém s dosiahnutím kvalitnej erekcie. Môže za to napríklad únava, či už telesná alebo psychická. Na druhej strane ak sa porucha opakuje už niekoľko mesiacov, možno ju diagnostikovať ako erektilnú dysfunkciu s tým, že môže mať organický charakter a pýta si odborný zákrok.

Riešenie môže spočívať aj tabletkách na podporu erekcie, napríklad v známej viagre, ktorú ale pacientovi musí predpísať lekár v prípade, ak to uzná za potrebné. Silnú a prakticky okamžitú erekciu pritom prinesú aj mnohé generiká, čiže liečivá, čo sú voľne dostupné cez internet. Cobra je známou náhradou viagry s obsahom totožnej látky, akou je v tomto prípade účinný sildenafil.

tabletky, kapsule

Lieky, respektíve tabletky vo všeobecnosti majú v prípade posilnenia erekcie predovšetkým jednu nespornú výhodu. Tou je fakt, že prinesú silné stoporenie údu prakticky okamžite. Niekoľko minút po erotických stimuloch si tak s nimi následne človek dokáže užiť nerušený, kvalitný sex. Primárne pacient, ktorý má užívanie takýchto liečiv povolené a sú pre neho v podstate jediným rýchlym riešením. Sildenafil sa zameriava primárne na roztiahnutie ciev a na silné prekrvenie údu v prípade sexuálneho vzrušenia.

Liečba farmaceutickými tabletkami alebo niektorými generikami teda prináša okamžité účinky. Ak vás ale vaša problematika zaujíma konkrétnejšie a máte záujem tieto problémy nadobro odstrániť, predísť im aj v budúcnosti a nebyť odkázaní na požívanie podobných prípravkov, potom sa oplatí nastaviť sa na zdravší životný štýl.

cviky, cvičenie

Zaoberať sa škodlivými faktormi, ktoré tento nepríjemný stav vyvolávajú. Napríklad málo pohybu a sedavý životný štýl, fajčenie, ťažká strava a faktory, čo spôsobujú možné problémy s cievnym systémom. Rovnako sa vyvarovať častým stresom a ďalším veciam, ktoré zas znižujú hladinu testosterónu.