Každá žena je krásna

Keď hovoríme o ženách, muži myslia na jej krásu a pôvab. Viete o tom, že žena je krásna vtedy, ak je duševne vyrovnaná sama so sebou ? A hlavne ak je zdravá. 

Každá žena je krásna

Samozrejme vieme, že každá jedna žena má svoju určitú krásu. Je množstvo žien ktoré sú modrooké, zelenooké, hnedooké, brunetky, blondíny, čiernovlásky, s dlhými vlasmi alebo krátkymi, rovnými, kučeravými.. Štíhle, plnšie aj takéto dámy sú krásne. Každá má svoj pôvab, ktorý musí odhaliť sama. Samoľúba nie je hriech je to istým spôsobom vyrovnanie so samou sebou.

women-1487825_1920

Je pravda čo sa hovorí o akémusi receptu na krásny vzhľad? Veľa žien má zato, že spánkom si šetria vrásky, či je to tak naozaj musíte sa presvedčiť sami. Ak sa teda rozhodnete vyskúšať tento recept, nezabudnite na to, že musíte ísť skoro spať a ráno zavčas vstať. Je tento recept na krásu, užitočný aj pre zdravie ženy? Možná áno.

Poznáte ženu, ktorá sa o svoj vzhľad nestará?

Žena sa stará o svoj vzhľad preto, aby sa zapáčila všetkým mužom. Chce byť pohltená krásnymi lichôtkami od krásnych mužov. To v žene buduje akési sebavedomie. V dnešnej dobe sú niekoľko kozmetických fínt, ktoré pozná skoro každá žena. Výnimkou nie sú ani makeupy a riasenky, rúžea rôzne tiene.. Proste všetky maľovačky, ktoré spravia zo ženy poriadnu kočku.

read-2402233_1920

Kozmetická úprava ženy

Ako sme už spomínali, existuje niekoľko kozmetických vylepšení, ktoré z každej ženy urobia kráľovnú krásy. Ale sú aj bezpečné pre pokožku ženy? Jednoznačne aj z môjho pohľadu laika by sa nemala používať kozmetika, ktorá nemá svojho zaručeného výrobcu a nie je otestovaná. Pokožka ženy musí dýchať, preto je potrebné, aby po nalíčení nezabudli pred spaním aj na odlíčenie. Ak si žena navrství pokožku prípravkami, ktoré jej majú zakriť nedostatky musí vedieť, že jej pokožka sa dusí a môže si tak len pohoršiť. Ak má žena na svojej tvári vyrážky, znamená to, že ju má podráždenú. 

My muži by sme sa mali v prvom rade k ženám správať ako džentlmeni a vážiť si ich aj s ich ,,chybyčkami“ krásy. Ako som už citoval… …každá žena je svojím spôsbom krásna a hlavne ak je krásna vnútorne.