Predkovia vedeli čo je dobré pre telo aj dušu

Ľudia boli už v staroveku veľmi múdri a vedeli, čo pomáha duši aj telu, no a my, súčasníci, len pokračujeme v ich šľapajách a užívame si všetko, čo nám robí radosť a čo nám múdri predkovia zanechali. Do dnešných dní sa zachovalo staroveké liečivé umenie s názvom tantra alebo tantrické masáže, a my máme možnosť spoznať ich fantastické účinky.

posteľ, masážny priestor

Zmyselnosť a rozkoš hľadáme v rôznych činnostiach, no návšteva salóna, v ktorom vám poskytnú erotickú tantra masáž, v nás dokáže zanechať veľmi príjemné zážitky na dlhý čas. Zmyselné dotyky a sila sexuálnej energie nás dokážu nabiť pozitívne a prebudia v nás energetické pole. To je aj cieľom tejto masáže, prebudiť a rozšíriť v človeku jeho spiace „kundaliní“, teda mýtickú energiu, spočívajúcu v spodnej časti chrbtice. Po prebudení sa rozšíri pozdĺž celej chrbtice, a tým dokáže podporiť hojivú silu. Druhá verzia tej istej energie hovorí o spájaní milovníkov dravých zážitkov a zároveň schopnosť uvoľniť fyzickú a duševnú bolesť.

Klasické masáže sú bežné a poznáme ich mnohí, absolvovali sme ich napríklad na odporúčanie lekára alebo po nejakom náročnom fyzickom vypätí, aby sa telo upokojilo a dostalo do bežného rytmu. Tantrická masáž je však z iného súdka, s klasickou toho veľa spoločného nemá. tantra bratislava Uvoľní nielen telo, ale aj dušu a myseľ, takže zrelaxovaný je celý človek po obidvoch stránkach naraz. Nezameriava sa len na fyzické upokojenie, ale pomáha aj ľuďom, ktorí sú vystresovaní, zažívajú ťažké chvíle, sú pod neustálym tlakom a zhon je ich každodenným partnerom.

masáž, mušľa

Masáže vykonávajú takzvané tantra ladies, ktoré sú vyškolené a na vysokej profesionálnej úrovni. Poskytujú aj all inclusive služby, ich prístup je individuálny a šitý priamo na mieru každému zákazníkovi. V Bratislave si takisto môžete vybrať niektorý zo salónov poskytujúcich tantrické masáže, ulahodíte svojej duši aj telu a zažijete netušené potešenie.