Láska na internete

Láska sa nehľadá, na lásku sa oplatí počkať, láska je niečo očarujúce, priam čarovné. Láska je niečo, čomu sa nedá prikázať. Preto, keď k nám do života zavítali technológie a my sme ich začali plne využívať pre svoj prospech, dalo sa čakať, že sa dostanú aj do tejto oblasti. Nie je to žiadna novinka, že sa ľudia zoznamujú cez internet, veď už to tak funguje nejaký ten rok, ale čoraz častejšie sa to stáva skutočnosťou, že sa tam ľudia spoznajú.

zamilovaný pár.jpg

Alebo ako sa píše v Biblii: „Láska sa nevypína, láska sa nenadúva, láska je trpezlivá, láska nezávidí…“ a tak ďalej viac si už nepamätám, ale väčšinou to býva ako čítanie pri svadbe v kostole, ktorá je aj s omšou.
Láska je niečo, čo si želá každý človek. Nielen osamelý a smutný, ale každý na svete túži po naozajstnej láske. Láska je totiž niečo zázračné.
Je veľkou vzácnosťou, ak ste stretli svoju lásku niekde inde ako na internete. Predpokladám, že v budúcnosti už ani nebude iný spôsob zoznámenia ako zoznámenie na internete. Je to jednoduché, rýchle a viete si ľahko vyfiltrovať osoby, ktoré vám nevyhovujú bez toho, aby ste s nimi strácali akýkoľvek čas. Viete si navoliť akú osobu hľadáte, kto sa vám páči a na základe toho sa vám ozvú uchádzači na vzťah.

láska.jpg

Láska je zázrak, na ktorý sa oplatí čakať.
Voľakedy sa takto zoznamovali len veľmi zúfalí ľudia, ale dnes po tomto spôsobe siahajú takmer všetci. Dnes vás už len málokto osloví na ulici s otázkou, či by ste mu dali svoje telefónne číslo alebo dokonca facebook. Je to zastarané a mnoho ľudí sa poriadne na ulici ani neobzerá iba hľadia a ťukajú do telefónov. Bohužiaľ, dnešná doba je iná ako bola doba predtým a doba, ktorá ešte len príde bude zasa iná. Možno lepšia, možno horšia.. Uvidíme, keď bude tu.
Láska nie je len na pár chvíľ. Láska je na celý život. Láska je tu pre nás a my sme tu pre ňu.