Podovolenkový čas

Slnečné dni zdobia ešte jesenný čas. Chladné rána s hmlou sú ale príznakom končiacich sa teplých letných dni. Je čas nástupu do práce, do škôl.. V hlavách ale máme ešte stále dojmy z dovoleniek. Teraz je práve ten čas, aby sme si obrázky z letnej dovolenky usporiadali nielen v hlavách, ale aj vo fotografiách.momentky.jpg

  • Stovky, možno tisícky záberov je nutné potriediť
  • Tie najlepšie a najzaujímavejšie zábery si uložíme do samostatného pod súboru
  • Niekoľko fotografii si dajme urobiť v tlačenej forme

Výborným spôsobom uchovávania fotografií  je nielen album ale aj  „ fotokniha“.
Už roky si ukladám spomienky z rôznych rodinných udalostí práve týmto spôsobom. Mám ich pekne umiestnené na polici. Sú to ucelené celky. Nie vždy je každej dovolenke či udalosti venovaná samostatná kniha. Prirodzene jednak :

  • Z finančných dôvodov
  • Z priestorových dôvodov- aby ma potom tieto knihy „nezaplavili“

Dovolenky  zoskupujem do veľkých farebných kníh spravidla po dvoch dovolenkách. V jednej knihe mám teda dve  dovolenky, prípadne tri. Knihy si dávam robiť do tvrdej väzby vo formáte veľkého zošita.fotografie.jpg
Verte mi, že častejšie siahnete po takýchto knihách ako si sadnete k počítaču a prezriete si stovky záberov. Ak si teda naozaj nezabudnuteľné zážitky vo forme fotografií chcete uchovať, potom je celkom určite toto ten najlepší spôsob.
Je aj skvelým darčekom k sviatku komukoľvek z Vašej rodiny. Ak si dáte tú námahu a povyberáte fotografie z určitých udalostí- nielen dovolenkových- a dáte to vytlačiť v tvrdej väzbe, získate darček nevyčísliteľnej hodnoty.
 Vaši blízky budú cítiť, že Vám na nich záleží a zároveň si pri listovaní v knihe celkom isto na Vás vždy spomenú a priblížia si neopakovateľné zážitky či momentky zo života. Energia z dovoleniek sa Vám tak bude ešte dlho vracať k Vám a obohacovať Váš život. Aj krásne spomienky sú predsa jeho súčasťou.