Strýček stejk rád poradí a zabaví

Na známoch portáli s videami sa priam hemží rôznymi youtubermi, ktorí neskrývajú svoje nadšenie pri točení zaujímavých videí. Minule som sa tak celkom vrhla na sledovanie videí a spoznala som množstvo rôznych nových kanálov na tomto portáli. Nie sú jednotvárne a každý z nich prináša na túto scénu niečo nové. Niektoré sú trápne, iné celkom zábavné, ďalšie prinášajú niečo poučné a TENTO KANÁL konkrétne s názvom STEJK prináša taká všehochuť.film na videu.png

Čo nájdem na tomto youtuberskom kanáli?

  • Väčšinou rôznych 20 faktov o niečom naozaj zaujímavom. Napríklad pridáva rôzne videá o dvadsiatich faktov o našich obľúbených seriáloch. To sú tie videá, ktoré vás zaujmú na prvý krát, hoci si z nich len málo zapamätáte, ale spoločne s priateľmi zhodnotíte, že sú to naozaj zaujímavé fakty. A napadnú vám tieto fakty práve pri ďalšom sledovaní vášho obľúbeného seriálu.
  • Potom má takú sériu videí, kde sa hlavný predstaviteľ vydáva za ženu. Teda predstiera, že je žena, aby mohol točiť videá aj z takzvaného ženského pohľadu, čo je veľmi nápadité a celkom vhodné na tento kanál. Tu pridáva videá so ženskými témami, ktoré isto zaujmú veľké množstvo sledovateľov.

telefón v ruke.jpg

  • Ďalšou zaujímavou kategóriou jeho videí sú videá s vtipmi. Áno, tento týpek vám porozpráva rôzne vtipy a že vy sa na tom poriadne zasmejete za to vám ručím. No, bohužiaľ videla som aj video s vtipmi, na ktorých som sa až tak nebavila, ale ! malo to svoje opodstatnenie. Tieto vtipy boli z knižky zo začiatku dvadsiateho storočia a teda boli väčšinou poriadne suché. Vtedy asi nepoznali kvalitný humor a vyznievalo to ako keby boli vtipy len prerozprávané akože vtipné zážitky, na ktorých sa nesmeje nikto iný, iba ten, kto sa ich zúčastnil. Chápete, isto nejaké takéto zážitky máte aj vy. Ale toto video nemalo byť na pobavenie vtipmi, ale teda na pobavenie sa o tom, že vtipy voľakedy nestále naozaj za veľa.