Prečo povedať áno umelým riasam?

Ak som po niečom vo svojom živote túžila, tak to bolo jednoznačne to, aby som mala krásne a dlhé mihalnice. Je jasné, že to možno bola hlúposť a možno bolo fakt smiešne, že som sa tým vôbec zaoberala. Ale pravdou bolo, že ak som mala raz pocit, že to nie je v poriadku a že by som proste chcela mať pohľad ako bohyňa, tak som to mohla povedať. Moje kamarátky sa na mňa pozerali veľmi zvláštne, keď som niečo takéto povedala, ale bolo mi to jedno. Veď som bola len úprimná voči sebe a aj voči nim.

oko

Aj keď je to možno smiešne, vždy som závidela ženám, ktoré majú nádherné oči s veľkými riasami. Našťastie v dnešnej dobe už nie je až taký problém mať krásne riasy len mávnutím ruky. Viem, že mnohí ľudia považujú umelé riasy za niečo nepotrebné a za niečo, čo vyzerá neprirodzene. Ja si však myslím, že môžem vďaka tomu vykúzliť zo seba naozaj úžasnú ženu, pretože keď sa vďaka tomu cítim dobre, asi je jasné, že to môžem používať, no nie? Verím tomu, že stačí úplná maličkosť, aby mi bolo dobre a keď sú to dlhé riasy, tak asi nemám o čom viac premýšľať.

dlouhé řasy

Takže si nemyslím, že by ma malo trápiť, keď sa na mňa pozerajú baby zvláštne, keď poviem, čo je môj sen. Nechcem auto, chcem len dlhé riasy a keď si ich viem zariadiť, tak musím povedať, že sa mi v podstate plní sen. A nie je to niečo krásne a úžasné, keď to môžem takto povedať? Myslím si, že som si vo svojom živote nemohla priať nič viac. Takto môžem byť spokojná a keď to na mne vidno, tak je to naozaj úžasné, preto som šťastná, že vďaka tomuto môžem urobiť všetko, po čom som kedy túžila. Teraz by som sa už mala zamerať na pery, tie by som chcela mať tiež trochu plnšie. Nad botoxom však ešte neuvažujem. To by teda možno malo od prirodzenosti naozaj veľmi ďaleko, všakže? Podstatné je, aby ste robili, čo chcete vy. A to je naozaj úžasné, no nie?