Preplnené skrine až po okraj

Ženy sa dokážu v nákupných centrách stratiť veľmi rýchlo a na poriadne dlho. Snažia sa všetky vyzerať čo najlepšie a tiež za to míňajú veľmi veľkú čiastku peňazí. Nechcú sa však len páčiť iným, ale najmä páčiť sa samým sebe a cítiť sa so sebou spokojné. A to je hlavným dôvodom, prečo ženy vedia stráviť toľko času v predajniach s oblečením. Druhým dôvodom je, že ich nakupovanie proste baví a upokojuje.

obcvhod

Jedným z hlavných dôvodov, prečo ženám občas visí v skrini aj čisto nové a nepoužité oblečenie je fakt, že až doma zistili, že tento kúsok nemajú s čím kombinovať! Prečo sa to stáva? Pretože keď žena príde do obchodu s oblečením, väčšinou nerozmýšľa rozumne ani strategicky. Ako šelma sa vrhá na svoje obete v podobe zaujímavých kúskov, ktoré ju očarili, a bez rozmýšľania následne kupuje. Vtedy zvykne nastať problém v podobe toho, že až doma si lovkyňa uvedomí, že tá blúzka jej k ničomu nesedí!

Dá si teda predsavzatie, že pri najbližšom nákupe nájde čierne gate, voľného strihu, ktoré by k nej dokonale sedeli. V obchode ju však znova pochytí rovnaký ošiaľ ako minule a takto sa to opakuje neustále dookola.
Práve pre takéto prípady je dobré venovať jeden nákup oblečenia kúskom, ktorú môžu na prvý pohľad pôsobiť nudne a fádne, ale verte, že keď ich budete mať v skrini, pri budúcom obliekaní nebudete ľutovať. Niekedy je totiž menej viac a jednoduchšie kúsky oblečenia môžu vytvoriť zaujímavejší finálny look, ako keby si oblečiete zbytočne predraženú a príliš vzorovanú značkovú košeľu.

moda

si zamilujete a to najmä preto, lebo už nebudete musieť ďalej šetriť nové krásne kúsky, ktoré majú ešte aj vysačku, len pretože si k nim nemáte čo obliecť. Tiež sa vám otvoria a rozšíria možnosti, Klasické kúsky sa dajú nosiť na sto spôsobov a vždy môžete dosiahnuť to, že budú vyzerať úplne inak.