Tri odpovede na to či máte začať s vlastným biznisom

Ani vás už nebaví stále dookola počúvať o tom aký ste neschopný a prečo ste neurobili všetko čo ste mali a čo od vás požadovali? Pritom to tak nieje ale váš priamy nadriadený chce iba aby to tak v očiach ostatných vyzeralo a vy ste sa cítili zle a vzdali to. Možno je čas na niečo vlastné. Predsa len ak už máte niečo za sebou, určite neplánujete takto prežiť zvyšok života. Nuž a čo napríklad niečo vo vlastnej réžií?Sebavedomá žena.jpg
 
Ste v tom dobrý, tak prečo nepracovať na seba…
 
Ak ste v niečom dobrý,tak ste skrátka dobrý a to vám už nikto nezoberie, musíte si v prvom rade veriť vy sám. Tak prečo to neskúsiť práve v tom čo vám ide. Je to jeden z najjednoduchších spôsobov ako začať. Svet je plný úspešných zamestnancov ktorý premárnili talent odchodom do zahraničia, pričom keby vydržali o rok dva viac tu u  nás doma. Mohli by vybudovať ďalšiu úspešnú firmu. Teraz si isto poviete že preháňame, no zamyslite sa koľko vecí sa vám podarilo práve vtedy keď ste mysleli že sa to už nedá ale napriek tomu ste vyrvali a podarilo sa. Tak prečo by to malo byť iné aj v tomto prípade?
 
Baví vás to, tak kde je problém?
 
Druhý prípad je tiež z podobného súdka. Možno síce nemáte toľko skúseností a nieste až tak dobrý ako to situácia vyžaduje. No vám to vôbec nevadí, pretože vás to jednoducho baví a chcete to. A nieje predsa nič lepšie ako robiť niečo čo vás baví a napĺňa. Pritom to že vám to nejde tak ako je potrebné znamená že je čas si nájsť partnera ktorý má potrebné skúsenosti, a sami tak uvidíte že kde je vôľa tam je cesta. Nik nehovorí že zarobíte milióny. No je lepšie sedieť zarobiť pár tisíc ako pár stoviek a báť sa čo do úst na ďalší mesiac.Práca a opäť práca.jpg
 
Je to životná šanca, tak načo čakáte?
 
Poslednou možnosťou je opak všetkých spomenutých. Nebaví vás to, nepracovali ste v tom, no napriek tomu do toho idete pretože je to ponuka ktorá sa neodmieta. Neviete sa zbaviť pocitu teraz alebo nikdy.
Nuž aj to sa stáva, nemusíte si vešať hlavu. Nieste prvý ani posledný komu sa to prihodilo. Svet je plný možností a to čo sa vám dnes javí ako nie príliš lákavé hoci na tom zarobíte vás časom možno začne baviť a napĺňať. Chce to iba čas a dať tomu šancu. Nik netvrdí že aj potom čo zarobíte dostatok peňazí musíte práve tom pokračovať. Je to iba uhol pohľadu a to ako sa k tomu postavíte.