Erotické priváty ako zo sci-fi

Technologický vplyv je stále atraktívnejší v pravom slova zmysle. Nie sú to len najvýkonnejšie mobily či elektromobily, ale stále známejšie sú takisto informácie o robotických spoločníčkach, ktoré dokážu ukojiť vaše intímne predstavy. Z hľadiska Slovenska a napríklad sex ponuky nitra sú k dispozícii krásne živé ľudské spoločníčky, no v takých privátoch v Nemecku alebo Švajčiarsku je už situácia trochu iná.Privát ponuka, šípka, tabuľa.jpg
„Personál“ pozostáva tiež z robotických slečien. Niekto by si pomyslel, že tieto „robotky“ budú slúžiť ako krajná situácia v prípade, ak je človek sám a na druhej strane ani netúži navštíviť priváty, no ako sa z dotyčných krajín zdá, tieto mechanické slečny sú prekvapivo obľúbené aj v erotických ponukách. Prepáčte za drzú otázku, avšak uprednostnili by ste ju pred krásnym živým mäsom? Ak je vaša odpoveď z nejakého dôvodu „áno“, tak ako to vyzerá, nie ste jediní.
Samozrejme si nepredstavíme starú „nafukovaciu Anču“, ale technologický a dizajnový pokrok je viditeľný už voľným okom. V súčasnosti je najznámejšou a jednou z prvých robotiek tzv Samantha, ktorá aj napriek umelému mechanizmu pôsobí prekvapivo reálne. Výrobca a vlastne vynálezca týchto „hračiek“ Sergi Santos zo Španielska si dal skutočne záležať na mnohých, takisto vizuálnych detailoch.

  • Samantha je cca 175 cm vysoká, štíhlej postavy, má svetlo hnedé vlasy po plecia a zeleno-modré oči.

Dokonca to nie je ani umelá bábka bez „emócií“. Na realistickom výzore jej pridáva fakt, že sa na nej dajú nastaviť tri dostupné módy ako: Sexuálny, rodinný a romantický. Teda ak má záujemca romantickejšiu náturu a nechce ísť hneď „na vec“, môže sa pohrať s dotyčnými módmi a postupne naberať vzrušenie. Alebo ktovie, možno si len tak pokecať :D.Ľudské oko, android.jpg
V takom prípade ale musí vedieť anglicky, čo je zatiaľ jediná funkčná reč, ktorú Samantha ovláda. Aj napriek tomu však ide o viac než zaujímavý (a diskutabilný) pokrok v cenovej kategórii 6000 amerických dolárov. Na svete je zatiaľ dostupných len 15 modelov.