Nebeský relax

Zažite oddych, na ktorý nikdy nezabudnete. Ponúkame Vám tantra masáž nielen celého Vášho tela, ale aj Vašej duše. Zbavte sa zbytočného stresu a starostí pomocou nežných dotykov našich masérov a masérok. Tantra je masáž, ktorá pochádza už z antických čias, počas ktorej nastáva prepojenie tela a mysle. Už naši predkovia využívali túto relaxačnú formu ľudového liečiteľstva na celkové uvoľnenie a neskutočné vyvrcholenie. Vychutnajte si celkové uvoľnenie tela aj duše, ktoré Vám vieme poskytnúť len my, Magic Tantra v Bratislave. V ponuke máme veľký počet úžasných programov, z ktorých si vyberiete ten správny pre Vás.

masáž

Na výber máte klasickú tantra masáž, pri ktorej sa Vás bude ladne dotýkať pôvabná masérka so svojimi šikovnými rukami. Ďalej si môžete vybrať body tantra, čo v preklade znamená tantra masáž tela na telo. Vďaka romantickej tantra masáži zažijete uvoľnenie, na ktoré nikdy nezabudnete. Senzuálnymi pohybmi a profesionálnymi masážnymi technikami Vás masérka dostane do pocitu nekonečnej slasti a vyvrcholenia. Ak chcete tento perfektne relaxačný pocit zdieľať so svojím partnerom, tak máme niečo priamo pre Vás.

masáž ženy

Exkluzívna Couple tantra masáž je masáž pre dvoch, teda výlučne pre páry, ktoré sa chcú zblížiť viac ako len po intímnej a sexuálnej stránke. Pri Vás budú k dispozícii dve masérky, ktoré Vám ukážu rozličné triky a typy ako svojho partnera doviesť k úplnému vyvrcholeniu a celkovému relaxu. Nasledovať bude spoločná kúpeľ alebo sprcha za spoločnosti dvoch príjemných masérok. Ak chcete, tak si môžete vybrať kombináciu maséra a masérky. Je to len Vaše rozhodnutie, vyberte si to, po čom najviac túžite. Zažite tú najlepšiu masáž pre dvoch, akú nikde nikdy inde nezažijete. Zaručujeme Vám, že po našich službách sa k nám budete vracať znova. V cene našich masážnych programov máte aj menšie občerstvenie a luxusný výber nápoja podľa Vášho výberu.