5 znakov toho, že ste lepšia ako jeho ex

Je ťažké vyrovnať sa s pocitom, že by bola nejaká žena lepšia než vy. Chcete byť na prvom  mieste vo všetko, čo sa len dá. Najkrajšia, najlepšia milenka i domáca gazdinka zároveň. Vzťahy sú veľmi zložitá vec, aj keď to je na začiatku veľmi jednoduché. Vtedy vám stačí len dobrý parfum, správna voľba šiat a perfektná vizáž. K dokonalosti už len chýba nejaká tá inteligencia a osobitný šarm a elegancia. Ako viete, že ste pre neho jediná a zároveň najlepšia ?

krásná žena

  1. Komplimenty

Mnoho mužov nevie dať najavo lásku a náklonnosť, no za nejaký ten čas naberú všetku odvahu a zaplavia vás komplimentmi. Každá žena si občas zaslúži počuť, že je krásna, že dnes jednoducho vyzerá nádherne ako samotná kráľovná. Počuť to od svojho muža má svoje čaro a žiadna žena mu neodolá. Je to náznak, že mu na vás skutočne záleží, a že jeho oči patria len vám !

pár

  1. Darček

Aj keď nemáte práve narodeniny, dar v podobe kytice ruží alebo iných kvetov vie potešiť tak isto ako čokoláda, či pozvánka do kina. Muži nebývajú často romantický, no snažia sa nimi byť. Prostredníctvom malého daru alebo aj väčšieho ukazujú, že máte pre nich hodnotu. Dokazujú to aj šperkom alebo podobnými darmi – niekedy sami nevedia, čo majú zvoliť, no v konečnom dôsledku sa žena vždy poteší, však ?

  1. Večera

Po úspešne strávenom dni sa rozhodne pozvať vás na večeru v peknej reštaurácii v symfónii žiariacich sviečok. Jedlo ženy milujú už do nepamäti, a preto je toto tiež veľmi dobrou formou ako jej za jej prítomnosť a lásku poďakovať. Nie je to preto, lebo neviete variť – chcú vám len ušetriť ďalšiu hodinu strávenú pri horúcom sporáku !

  1. Posteľ nie je len na spanie

Ak ste pre neho dobrou milenkou, vaša posteľ neostane len posteľou. Večer, ráno, možno i na obed. Všetko záleží od spoločnej nálady a náruživosti oboch partnerov. Ak je s vami muž spokojný, máte garantované, že ho viete ovládať švihnutím čarovného prútika a v posteli to zaručene viete lepšie než vaše predchodkyne.

polibek

  1. Ocenenie

V neposlednom rade je spomedzi najväčších výhier žien práve táto. Ak vás muž ocení pri hocijakej vašej činnosti alebo dobre odvedenej práce, vždy je to skvelý pocit. Po tejto skúsenosti už je samozrejmosťou, že si žiadna žena ani neškrtne !


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup